Рецензування – це отримання консультацій/порад щодо кожного з рукописів від експертів. 

До рецензування допускаються лише наукові статті, оформлені згідно з «Вимогами до подання».

Процедура рецензування є анонімною як для рецензента, так і для авторів і здійснюється двома незалежними рецензентами (подвійне «сліпе» рецензування).

Журнал забезпечує об'єктивність суджень рецензентів.

Рецензенти повинні дотримуватися вимог до етики в наукових публікаціях Комітету з етики в публікаціях Committee on Publication Ethics і бути об’єктивними та неупередженими.

Рецензенти не повинні мати конфлікту інтересів.

Рецензування статей відбувається конфіденційно.

 У рецензії зазначається один із варіантів висновку щодо рукопису:

1) рекомендувати статтю до опублікування без змін;

2) рекомендувати статтю до опублікування з урахуванням зауважень та рекомендацій рецензента, які погоджуються із автором/авторами;

3) повернути авторові статтю на доопрацювання з подальшим рецензуванням;

4) відмовити автору/авторам у публікації статті.

Оформлену відповідно до вимог статтю редактор кодує, видаляє з неї відомості про автора (-ів). Закодована стаття надсилається електронною поштою рецензентові.

До рецензування залучаються науковці, що мають наукові праці за проблематикою, заявленою в статті. Від імені редакції такому вченому надсилається лист із проханням про рецензування. До листа додається закодована стаття та типова форма рецензії. Рецензент обирається випадково з урахуванням його поточного завантаження та за його згодою.

Термін рецензування та підготовки рекомендацій – два – чотири тижні з моменту одержання статті. Рекомендації рецензентів надсилаються електронною поштою редакторові.

Остаточне рішення щодо статті ухвалюється на засіданні редакції. Рішення ухвалюється з урахуванням отриманих рецензій.

Подальша робота зі статтею, яка рекомендована до публікації, здійснюється апаратом редакції відповідно до технологічного процесу підготовки номера журналу.

Рішення редакції скеровується авторові(-ам). Статті, що підлягають доопрацюванню, надсилаються авторові(-ам).

Доопрацьований варіант статті скеровується на повторне рецензування. У випадку повторного негативного результату рецензування стаття відхиляється та не підлягає подальшому розгляду.

Автор рукопису у випадку незгоди з думкою рецензента має право надати аргументовану відповідь редакції журналу. За таких обставин стаття розглядається на засіданні редакційної колегії. Редакційна колегія може направити статтю на додаткове або нове рецензування іншому спеціалістові.

Редакція не веде дискусій з авторами відхилених статей.